Přepnout menu
+420 541 422 511info@moravia-consulting.com

Wonder Pack

Hodnocení:
9 890 Kč
včetně RP a DPH
Skladem
SKU WW-WONDERPACK22
- +

Wonder Pack obsahuje veškerý hardware a software, který potřebujete k tomu, abyste dětem ve třídách zpřístupnili programování!

Toto balení obsahuje Sketch Kit, který z robota Dashe udělá kreslící nástroj. Součástí je také Launcher, Gripper Building Kit a dvojice LEGO konektorů – ideální způsob, jak získat kompletní sadu příslušenství!

Součástí tohoto balení je také roční licence na Class Connect pro 2 studenty. Díky platformě Class Connect mají žáci k dispozici rozsáhlou zásobu lekcí, aktivit a hádanek, které mohou plnit v aplikaci Blockly a naučit se tak důležité dovednosti v oblasti programování a aplikovat je na reálné příběhové výzvy.

Obsah balení:

 • Dash robot
 • Sketch Kit
 • Launcher
 • Gripper Building Kit
 • Building Brick Connectors
 • Podrobnosti
 • Více informací
 • Hodnocení
Podrobnosti

Roční předplatné platformy Class Connect zahrnuje:

 • přístup pro 2 účty, takže dvojice studentů může sdílet zařízení, a přitom si ukládat svůj vlastní pokrok při práci s hádankami a aktivitami v Blockly*
 • možnost sledovat pokrok a spravovat účty pro 2 děti
 • virtualní Dash robot pro 2 žáky, kterého mohou používat v Blockly – děti mohou programovat virtuálního robota ve 3D prostředí (pro zařízení se systémem iOS 13+ a Chrome na webu)
 • přístup ke Coding Pathways, novým multimediálním lekcím programování, které jsou v souladu s úrovněmi D-F webu code.org – děti sledují instruktážní videa a plní programovací aktivity založené na lekcích
 • 72 digitálních karet s úkoly Learn to Code ze sady Challenge Card Box Set, které lze přiřadit uvnitř aplikace Class Connect, přístupné žákům v aplikaci Blockly a určené k použití s fyzickým robotem Dash
 • 60 matematických aktivit odpovídajících standardům pro 3.–5. třídu, přiřaditelných v Class Connect, přístupných studentům v aplikaci Blockly pro použití s virtuálním Dashem i fyzickým robotem
 • přístup ke sbírce prémiových průřezových lekcí, filtrovatelných podle předmětu a stupně vzdělání
 • přístup k online kurzu "Začínáme s Dash & Dot"

* V případě použití ve třídě může být nutné rozšířit předplatné služby Class Connect na balíček Teacher Success Pack, který obsahuje licenci pro 1 učitele a 35 studentů. Licence pro 2 studenty nelze kombinovat.

 

Aplikace Go:
Startovní aplikace Go uvádí robota do hry. Nastavte robotům jejich jména a další vlastnosti, které je budou provázet během dalších aktivit. Zjistěte, jak se pohybují a jak se vyjadřují zvuky a světly. Pokud máte více robotů Dash, seznamte je vzájemně. Ovládejte je a bavte své okolí. 

   Aplikace Go zdarma pro chytré telefony a tablety se systémem iOS nebo Android a podporou Bluetooth.

 

Aplikace Path:
V aplikaci Path naučíte Dashe plnit úkoly na farmě nebo projíždět závodní dráhu. Jednoduše mu na displeji telefonu nebo tabletu nakreslete dráhu pohybu a vložte do ní úkoly a příkazy, které bude po cestě plnit.

   Aplikace Path zdarma pro chytré telefony a tablety se systémem iOS  nebo Android a podporou Bluetooth.

 

Aplikace Blockly:

Přesouváním barevných bloků po obrazovce sestavíte v aplikaci Blockly program pro roboty Dash. Bloky představují snadno srozumitelné instrukce – například jak se má robot pohybovat, co má provést, když se setká s jiným, jak má reagovat na zvuk, na blízký předmět, co má udělat při stlačení tlačítka apod. Naprogramujte své vlastní nápady nebo nalezněte řešení připravených inspirativních zadání. 

  Aplikace Blockly zdarma pro chytré telefony a tablety se systémem iOS nebo Android a podporou Bluetooth 4.0.

 

Aplikace Wonder:
Wonder je nový programovací jazyk pro kódování způsobem blízkým tomu, jak myslíme. S jeho pomocí aplikace Wonder pomáhá převést přirozené lidské myšlenky do podoby programu. Vysoce intuitivním postupem zaznamenejte svůj záměr a lépe pochopte jeho kódování pro robota. Řešte některou ze stovek předpřipravených úloh, které vás postupně provedou celou problematikou, nebo si sestavte vlastní projekty

  Aplikace Wonder zdarma pro chytré telefony a tablety se systémem iOS nebo Android a podporou Bluetooth 4.0.

 

 

Externí odkazy pro uživatele Dash:

Přehled kompatibilních zařízení

Připojení přísulšenství

Programováni v aplikaci Wonder

Externí odkazy pro školství:

Instruktážní videa pro školství – začínáme s roboty Wonder

Projekt pro školství – The Wonder League Robotics

 

 

 

 

 

Více informací
Více informací
Značka Wonder Workshop
Barva Modrá
EAN kód 0857793005282
Hodnocení
Přidat své hodnocení