Přepnout menu
+420 541 422 511info@moravia-consulting.com

Ozobot Bit+ školní sada, 12 ks

Hodnocení:
Akční cena 34 799 Kč Běžná cena 43 650 Kč
včetně RP a DPH
Skladem
SKU TJ-OZO-51201BIT
- +

Se školní sadou mohou studenti K-12 kódovat Ozobot Bit+ dvěma způsoby:
1. online pomocí aplikace Ozobot Blockly
2. bez použití obrazovky pomocí značkovačů Color Code

Ozobot Blockly má pět úrovní dovedností pro začátečníky až po mistry v kódování. Barevné kódy učí základní CS dovednosti, kritické myšlení a ladění.
Ozobot Classroom je portál pro lekce STEAM, kde mají učitelé přístup ke 100 připraveným lekcím odpovídajícím standardům pro STEAM, CS a základní předměty.

STEAM výuková pomůcka pro moderní školy
Ozobot v sobě ukrývá obrovský potenciál jako pomůcka při výuce studentů základních až vysokých škol. Výborně se uplatní při výkladu matematiky, programování, robotiky i informatiky. A pro příklad nemusíme chodit vůbec daleko! Jak šikovně využívají Ozoboty při výuce informatiky přední české školy Gymnázium Jana Keplera a Unicorn College, se můžete přesvědčit na tomto videu.

 

Technické specifikace

 • 3x větší kapacita baterie (než u produktu Ozobot Bit Entry Kit)
 • Dvojnásobná doba přehrávání (než u produktu Ozobot Bit Entry Kit)
 • Optické senzory* pro sledování řádků a barevné kódy
 • Vylepšené LED diody*
 • Kompatibilní s ArduinoTM
 • Nový vypínač pro maximalizaci životnosti baterie
 • Vybaveno bezdrátovým nabíjením
 • Aktualizace firmwaru s novými funkcemi (prostřednictvím připojení USB)
 • Možnost připojení Ozobot Blockly (prostřednictvím připojení USB)
 • Větší konstrukce; pevný polykarbonátový plášť
 • Dobíjecí baterie LiPo

*Programujte tyto a další funkce Bit+ pomocí Ozobot Blockly přes USB připojení pomocí prohlížečů Chrome na zařízeních Win, Mac, Linux a Chromebook.

Obsah balení

 • 12 robotů Ozobot Bit+
 • 12 sad fixů s bavenými kódy
 • Nabíjecí stanice pro 12 ks Ozobot Bit+

 

 • Podrobnosti
 • Více informací
 • Hodnocení
Podrobnosti

Ozobot BIT školní sada - 18 ks

S malým robotem Bit 2.0 si užijí děti od 5 let spoustu zábavy. Mohou s jeho pomocí rozvíjet svou kreativitu a naučit se základy programování a robotické logiky. Pro začátek totiž stačí jen barevné fixy, kousek papíru a dobrodružství může začít. Ozobot Bit 2.0 je ideální pomůckou pro školy s moderním stylem výuky a hodí se nejen do hodin programování, ale lze jej využít i v jiných hodinách. Nemusíte si stahovat žádnou aplikaci, protože spoustu užitečných tipů, výukových lekcí, aktivit a dalších podkladů najdete přímo na webu výrobce.

Ozobot, interaktivní robot pro děti, může být tak zábavný, ale i náročný; záleží na tom, jak si ho uděláme. Jednoduchý a intuitivní robot pro děti, který je ale i vysoce programovatelný a upravovatelný. Tato robotická hračka byla dokonce oceněna cenami KApi a CES. Interaktivní robot může být díky intuitivnímu editoru OzoBlockly rychle a snadno naprogramován.  Ozobot rozvíjí skvěle kreativitu a logické myšlení. Zároveň je to chytrá didaktická pomůcka, která představuje nejkratší a nejzábavnější cestu ke skutečnému programování i robotice. 

 

Aplikace OzoBlockly

OzoBlockly je velice přehledný editor, který je založený na Google Blockly a programování v něm zvládnou i mladší žáci základních škol. Obrovská výhoda je vizuální přehlednost a intuitivnost. Systém umožňuje kombinovat více příkazů v jednu chvíli a logicky na sebe navazovat. Také se můžete kdykoliv podívat, jak vypadá váš kód v javascriptu, tedy ve skutečném programovacím jazyku. 

 

Barevná řeč ozokódů 

Interaktivní hračka známá pod jménem Ozobot je využívaná ke komunikaci originální barevný jazyk, který lze různě kombinovat. Barvy, které se mohou kombinovat jsou zelená, modrá a červená. Každá kombinace znamená jiný povel. Můžeme změnit barvu, směr, rychlost nebo intenzitu blikání integrované LED diody.

 

Dobíjecí baterie

S malým robotem Bit 2.0 si užijí děti od 5 let spoustu zábavy. Mohou s jeho pomocí rozvíjet svou kreativitu a naučit se základy programování a robotické logiky. Pro začátek totiž stačí jen barevné fixy, kousek papíru a dobrodružství může začít. Ozobot Bit 2.0 je ideální pomůckou pro školy s moderním stylem výuky a hodí se nejen do hodin programování, ale lze jej využít i v jiných hodinách. Nemusíte si stahovat žádnou aplikaci, protože spoustu užitečných tipů, výukových lekcí, aktivit a dalších podkladů najdete přímo na webu výrobce.

Více informací
Více informací
Značka Ozobot
Barva Černá a bíla
EAN kód 1240000015119
Hodnocení
Přidat své hodnocení