Přepnout menu
+420 541 422 511info@moravia-consulting.com

Loti-Bot robot

Hodnocení:
4 490 Kč
včetně RP a DPH
Dostupnost: 21 dnů
SKU TT-LOTI-BOT
- +

Loti-Bot je nejnovějším členem z rodiny robotů od firmy TTS, kterého můžete programovat pomocí blokového programování.

Loti-Bot je ideálním mostem od počátečního programování s Bee-Botem a Blue-Botem k pokročilému programování s dalšími roboty.

Pomocí tabletu připojeného přes Bluetooth k aplikace Loti-Bot mohou žáci postupovat od ovládacího prostředí založeném na Scratch Junior až po programovací prostředí založené na klasických Scratch blocích – což poskytuje široké spektrum diferenciace pro vaše třídy. Do budoucna jsou plánované další možnosti programování pomocí psaného textu.

Loti-Bot je nabitý funkcemi, které vám umožní vyučovat učivo KS2 Computing, včetně: programovatelné LED diody, nárazníkové senzory, senzory přiblížení, nastavitelný držák pera, mikrofon, reproduktor, senzor detekce kamarádů (který detekuje ostatní Loti-Boty, Blue-Boty a Bee-Boty!), cliff senzor – zabraňuje pádu Lotiho z okraje stolu, Odstupňované programovací prostředí.

Aplikace je k dispozici pro iOS a android.

Aplikace Loti-Bot

 

 

 

 

 

  • Podrobnosti
  • Více informací
  • Hodnocení
Podrobnosti

 

Loti-Bot podporuje rozvoj programovacích dovedností u dětí, protože jim umožňuje plynule přejít z prostředí založeném na blocích Junior na programování pomocí klasických Scratch bloků

 

ATRAKTIVNÍ NÁSTROJ PRO VÝUKU PROGRAMOVÁNÍ A IT MYŠLENÍ

JEDNODUCHÁ APLIKACE PRO TABLETY, KTERÁ NABÍZÍ SNADNÉ ŘEŠENÍ PRO UČITELE MOŽNOST PROGRAMOVÁNÍ RŮZNÝMI ZPŮSOBY, KTERÉ PODPORUJÍ VÝUKU SENZORY UMOŽŇUJÍ REAGOVAT
NA OKOLNÍ PROSTŘEDÍ                               

 

PROGRAMOVATELNÉ DIODY MĚNÍCÍ BARVU PRO ZPĚTNOU VAZBU

 

 

 

Loti je vybaven funkcí kreslení, takže dokáže nakreslit složité tvary
a lze jej programovat
v různých měrných jednotkách                                                               

Programovatelné LED diody měnící barvu umožňují personalizaci a upoutají pozornost dětí.                                               Loti má řadu senzorů včetně senzorů teploty, světla, přiblížení a nárazu a cliff senzor zabraňující pádu (například ze stolu), což mu umožňuje reagovat na okolní prostředí. 

 

 

 

Více informací
Více informací
Značka TTS Group
EAN kód 0150564069048052
Hodnocení
Přidat své hodnocení