Přepnout menu
+420 541 422 511info@moravia-consulting.com

Spojky pro dřevěné kolejnice

Hodnocení:
Akční cena 280 Kč Běžná cena 350 Kč
včetně RP a DPH
Skladem
SKU INT-WADPT-01
- +

Nebaví vás s Intelinem pořád jezdit jen dokolečka? Díky přesně tvarované spojce budete moci jednoduše propojit dráhu Intelino s dřevěnými kolejnicemi, které máte doma. S kolejištěm plným odbočkek, zastávek, mostů, tunelů a přejezdů si užijete mnohem víc zábavy!

Spojka vám pomůže propojit Intelino dráhu s běžně dostupnými dřevěnými kolejnicemi (Ikea, Brio, Woody, apod.). Vláček přečte barevný kód na své kolejnici a na dřevěné vám předvede kam a jak rychle vyrazí.

Jestli lokomotivu raději ovládáte přes palubní desku v aplikaci na smartphonu a z křesla se bavíte řízením provozu svého nádraží na dálku, vězte, že Intelino není žádný courák a v pohodě přečká i vykolejení ve vysoké rychlosti!

  • Podrobnosti
  • Více informací
  • Hodnocení
Podrobnosti

Vypravte Intelino na dřevěnou dráhu

Vaše děti si můžou postavit propletené dráhy a zapojit Intelino do provozu vlastního dřevěného městečka, protože rozchod nápravy Intelina odpovídá měřítku většiny dřevěných kolejnic, které jsou běžně k dostání. Spojka navíc vyrovná i rozdíl ve výšce 2 druhů kolejnic.

Oba režimy hry – sestavování barevných kódů s příkazy na kolejích nebo ovládání vláčku přes aplikaci, si díky spojkám budete moci vychutnat v mnohem živějším prostředí. Se stavbou a ovládáním kolejí i vláčku si poradí už děti od 3 let. Přesné senzory na vláčku a jeho intuitivní ovládání vtáhnou do hry malé děti, zatímco propracovaný software zabaví i dospělé.

Postavte si smíšené kolejiště

V balení najdete vše k propojení Intelino a dřevěných kolejišť – 2 varianty spojek po 4 kusech. Intelino kolejnice pohodlně napojíte na dřevěný díl s výřezem i výběžkem. Pak už jen stačí sestavit barevné kódy, podle kterých se bude vlaková souprava navigovat na dřevěné dráze.

 

Jak uděláte z "dřeva" chytrou trať?

  • K vlastní dřevěné vláčkodráze budete potřebovat vláček Intelino s kolejištěm
  • Spojky ve 2 variantách po 4 kusech
  • 17 barevných kódů k ovládání Intelina v jednoduchém návodu stáhnete v PDF
  • Správný strojvůdce potřebuje i palubní desku na smartphonu nebo tabletu se systémem iOS nebo Android
  • V aplikaci také snadno nastavíte kódy se svými vlastními příkazy
  • Ještě zábavnější kolejiště získáte díky sadě náhradních Intelino kolejí

 

Videoukázka ovládání pomocí kódů nebo přes aplikaci
 
 

Moderní technologie stále více pronikají do našich životů. Proč by ale děti měly plýtvat svou přirozenou zvídavostí a pasivně konzumovat obrazovky tabletů? Proč je nepřivést k rozvoji důležitých dovedností prostřednictvím nejoblíbenější dětské hry? Podobné a další otázky vedly zakladatele společnosti Innokind, Inc. Armena Kroyana k vytvoření smart vláčku Intelino®. Intelino vtáhne vaše děti do tvořivé hry a pomůže jim aktivně pěstovat kritické myšlení nebo matematické dovednosti a u toho zažít spoustu zábavy.

Více informací
Více informací
Značka Intelino
Barva Černá
EAN kód 860000690454
Hodnocení
Přidat své hodnocení