Přepnout menu
+420 541 422 511info@moravia-consulting.com

Dash robot

Hodnocení:
7 390 Kč
včetně RP a DPH
Skladem
SKU WW-DASH
- +

Dash je chytrý robot, který dokáže interaktivně reagovat na své okolí, nebo se přesně řídit vámi zadanými příkazy. Umožňuje tak už předškolním dětem zábavnou a hravou formou získat zkušenosti se základy programování a navíc rozvíjí jejích logické myšlení.

Aplikace pro chytré telefony a tablety Wonder, Go, Path a Blockly nabízí jednoduché hry pro nejmenší, možnost řešení podnětných úkolů i seriózní programování pro školáky od 8 let.

  • Podrobnosti
  • Více informací
  • Hodnocení
Podrobnosti

 

Aplikace Go:
Startovní aplikace Go uvádí roboty Dash a Dot do hry. Nastavte robotům jejich jména a další vlastnosti, které je budou provázet během dalších aktivit. Zjistěte, jak se pohybují a jak se vyjadřují zvuky a světly. Pokud máte více robotů Dash a Dot, seznamte je vzájemně. Ovládejte je a bavte své okolí. 

   Aplikace Go zdarma pro chytré telefony a tablety se systémem iOS nebo Android a podporou Bluetooth.

 

Aplikace Path:
V aplikaci Path naučíte Dash plnit úkoly na farmě nebo projíždět závodní dráhu. Jednoduše mu na displeji telefonu nebo tabletu nakreslete dráhu pohybu a vložte do ní úkoly a příkazy, které bude po cestě plnit.

   Aplikace Path zdarma pro chytré telefony a tablety se systémem iOS  nebo Android a podporou Bluetooth.

 

Aplikace Blockly:
Přesouváním barevných bloků po obrazovce sestavíte v aplikaci Blockly program pro roboty Dash nebo Dot. Bloky představují snadno srozumitelné instrukce. Například jak se má robot pohybovat, co má provést, když se setká s jiným, jak má reagovat na zvuk, na blízký předmět, co má udělat při stlačení tlačítka apod. Naprogramujte své vlastní nápady nebo nalezněte řešení připravených inspirativních zadání. 

  Aplikace Blockly zdarma pro chytré telefony a tablety se systémem iOS nebo Android a podporou Bluetooth 4.0.

 

Aplikace Wonder:
Wonder je nový programovací jazyk pro kódování způsobem blízkým tomu, jak myslíme. S jeho pomocí aplikace Wonder pomáhá převést přirozené lidské myšlenky do podoby programu. Vysoce intuitivním postupem zaznamenejte svůj záměr a lépe pochopte jeho kódování pro robota. Řešte některou ze stovek předpřipravených úloh, které vás postupně provedou celou problematikou, nebo si sestavte vlastní projekty

  Aplikace Wonder zdarma pro chytré telefony a tablety se systémem iOS nebo Android a podporou Bluetooth 4.0.

 

 

Externí odkazy pro uživatele Dash:

Přehled kompatibilních zařízení

Připojení přísulšenství

Programováni v aplikaci Wonder

Externí odkazy pro školství:

Instruktážní videa pro školství – začínáme s roboty Wonder

Projekt pro školství – The Wonder League Robotics

 

 

 

 

 

Více informací
Více informací
Značka Wonder Workshop
Barva Modrá
EAN kód 857793005008
Hodnocení
Přidat své hodnocení