Přepnout menu
+420 541 422 511info@moravia-consulting.com

Bee-Bot 6 ks s dobíjecí dokovací stanicí

Hodnocení:
13 343 Kč
včetně RP a DPH
Skladem
SKU TT-BEE-BOT 6 KS
- +

Tato vzdělávací pomůcka má mnohostranné využití, stačí k ní mít jen hladkou podložku se sítí čtverců o rozměrech 15 × 15 cm a můžete začít programovat. Včelka se pohybuje po jednotlivých krocích ve čtyřech směrech (dopředu, dozadu, doleva a doprava), otáčí se o 90° a lze ji naprogramovat až na 200 kroků. Ovládání je opravdu jednoduché. Podložku si můžete dokoupit buď transparentní (univerzální), do které můžete vkládat vlastní obrázky, nebo využít některou z tematicky již zpracovaných, vhodných například pro trénování orientace v labyrintu, jednoduchých počtů, vyhledávání charakteristických znaků, poznávání barev, atd. Bee-Bot zkrátka nabízí nepřeberné množství možností, ze kterých si určitě vyberete.

Několik videoukázek na našem facebookovém profilu.

Set obsahuje:
• 6 x Bee-Bot včelek
• 1 x Nabíjecí stanici

  • Podrobnosti
  • Více informací
  • Hodnocení
Podrobnosti

Soubory ke stažení

Uživatelská příručka

Bee-Bot 6 KS s dobíjecí dokovací stanicí

Bee-Bot, interaktivní robot pro děti, je napájen vestavěnou baterií, kterou můžete snadno dobíjet pomocí USB kabelu, který je součástí balení. Při plném nabití vydrží Bee-Bot až 6 hodin běžného používání (při nepřetržitém použití přibližně 2 hodiny). Pokud je baterie zcela vybitá, její plné nabití může trvat až 4 hodiny.

Pro úsporu energie je Bee-Bot robot vybaven funkcí přepnutí do úsporného režimu, která se aktivuje vždy, když robota nepoužíváte déle než 2 minuty. Pro opětovné zapnutí stačí zmáčknout libovolné tlačítko. V režimu spánku spotřebovává Bee-Bot velmi málo energie, takže nabitá baterie vydrží delší dobu. Pokud máte robotů více, můžete je snadno nabíjet najednou díky dokovací stanici, která je vidět na obrázku. Ta umožňuje nabíjet až 6 Bee-Botů najednou a zároveň může posloužit i jako jejich uložiště.


Více informací
Více informací
Značka TTS Group
Barva Žlutá
Hodnocení
Přidat své hodnocení