Přepnout menu
+420 541 422 511info@moravia-consulting.com

Revopoint POP 2 3D skener

Hodnocení:
21 990 Kč
včetně RP a DPH
Dostupnost: 14 dnů
SKU RO-POP2 PREMIUM
- +

Vylepšená verze skeneru POP 3D s bohatými funkcemi, která má vyšší přesnost, plynulejší provoz a lepší barevný efekt. POP 2 vám pomůže snadno zachytit 3D model pro 3D tisk, 3D design, VR/AR 3D modelování, reverzní inženýrství a měření atd.

  • Podrobnosti
  • Více informací
  • Hodnocení
Podrobnosti

Binokulární mikrostrukturované světlo

POP 2 využívá princip binokulárního a mikrostrukturovaného světla. Pomocí patentovaného mikroprojekčního čipu zajišťuje POP 2 vyšší přesnost rychle získaných dat 3D mračna bodů a nejvyšší přesnost jednoho snímku může dosáhnout 0,05 mm.

Vysoká přesnost

POP 2 je také vybaven vylepšeným projektorem a infračervenými kamerami s vyšším rozlišením a vylepšená metoda vysoce přesné kalibrace zajišťuje, že POP 2 splňuje přesnost na profesionální úrovni s přesností až 0,05 mm a 3D mrakem bodů s přesností 0,15 mm. Díky tomu může POP 2 snímat 3D modely s více detaily a zajistit lepší rozměrovou přesnost.

Perfektní plynulost skenování

Hardwarový upgrade POP 2 umožňuje, aby snímková frekvence skenování dosáhla 10 snímků. Zároveň je vybaven vestavěným 6 osým gyroskopem, který napomáhá rychlejšímu a přesnějšímu určení prostorové polohy, snižuje chyby při spojování, zlepšuje plynulost skenování a zjednodušuje a urychluje proces skenování. Zjednodušeně řečeno, vylepšuje jeho operační průběh a spojování tvaru, značkovacího bodu a mračna barevných prvků.

Fantastický barevný efekt

Díky globálnímu expozičnímu senzoru s vysokým rozlišením a synchronizaci s hloubkovou kamerou pomocí hardwarového spouštění může POP 2 přímo generovat živé 3D modely pro 3D animace, barevný 3D tisk atd. To lze použít přímo pro AR a VR!

Všestrannost 2v1

Rozlučte se z samostatným ručním a stolním skenovacím zařízením. POP 2 je dobře navržen tak, aby fungoval jako ruční a stolní skener, s vyšší přesností a snadnějším použitím v kterékoli z těchto funkcí. Stručně řečeno, je to jediný 3D skener, který kdy budete potřebovat!

Jednoduché na přenos

POP 2 váží pouze 195g, je kompaktní a přenosný a v sadě prémium je dodáván se specifickým přenosným pouzdrem, do kterého se vejde POP 2 a veškeré příslušenství. POP 2 si můžete vzít kamkoli budete chtít.

Snadné napájení

POP 2 potřebuje k napájení skeneru pouze jediný kabel USB a lze jej přímo připojit k notebooku nebo telefonu pro zjednodušené 3D skenování, což výrazně zjednodušuje uživatelský komfort. Jedná se také o efektivní zařízení s technologií úspory energie. Díky vybavení power bankou můžete snadno skenovat s telefonem po dlouhou dobu.

Více informací
Více informací
Značka Revopoint
Barva Černá
EAN kód 6972220330134
Hodnocení
Přidat své hodnocení