Přepnout menu
+420 541 422 511info@moravia-consulting.com

Oculus Quest 2 256GB

Hodnocení:
Akční cena 15 290 Kč Běžná cena 17 990 Kč
včetně RP a DPH
Dostupnost: 7 dnů
SKU OC-OCULUS QUEST2 256
- +

S autonomním headsetem Oculus Quest 2 se můžete vydat kamkoliv, ať už jste zkušeným uživatelem, nebo s virtuální realitou teprve začínáte. Brýle není potřeba připojovat k PC, a právě díky absenci jakýchkoliv kabelů máte při jejich použití absolutní volnost.

  • Podrobnosti
  • Více informací
  • Hodnocení
Podrobnosti

Tvořte, hrajte si a objevujte

Neustále se rozrůstající knihovna kultovních i zcela nových prostředí pro VR přináší dosud nevídané možnosti, jak z pohodlí domova prozkoumat náš svět i okolní vesmír, dát si pořádně do těla při cvičení nebo si oddechnout u některé z her.

 

Dokonalý obraz

Díky Fast-switch LCD panelu s rozlišením 1832 × 1920 pixelů na jedno oko, možnosti tří poloh nastavení čoček a obnovovací frekvencí až 90 Hz nabízí Oculus Quest 2 vždy ostrý a plynulý obraz. Hladký chod ještě podpoří Procesor Qualcomm Snapdragon XR2 a paměť RAM o kapacitě 6 GB.

 

Bezkonkurenční zvuk

Dokonalý prostorový zvuk v jakémkoliv prostředí zajišťují integrované reproduktory a mikrofon, které vás díky 3D pozičnímu zvuku vtáhnou do dění ve virtuální realitě. Pro více soukromí, například při meditaci, můžete také využít 3,5 mm výstup pro připojení sluchátek.

 

Volnost bez obtěžujících kabelů

Headset Oculus Quest 2 můžete používat kdekoliv, protože není třeba ani propojení s počítačem ani instalace externích senzorů – i bez nich totiž headset dokonale kopíruje pohyby vašeho těla. Virtuální realitu tak můžete využít nejen ve výuce, ale i doma nebo dokonce venku na zahradě.

Díky funkci vymezení prostoru se navíc nemusíte bát, že během pohybu do něčeho narazíte, nebo vás potká jiná nehoda. Stačí ovladačem vymezit zónu v reálném prostředí, kde se můžete bez obav pohybovat během vašeho pobytu ve virtuální realitě a pokud tuto hranici překročíte, headset vás na to upozorní.

Příjemným bonusem je pak výborná ergonomie a minimální hmotnost headsetu (321 g).

 

Sdílejte své zážitky s přáteli

Headset Oculus Quest 2 umožňuje vysílat přímo do kompatibilního televizoru nebo aplikace Oculus, takže vaši přátelé mohou sledovat to co vidíte vy.

Pokud mají vlastní headset propojený s Facebook účtem, můžete se ve virtuální realitě setkávat, společně prozkoumávat nové světy a užívat si neomezenou zábavu.

 

Obsah balení:

Headset pro VR

Dva ovladače Touch

Napájecí kabel

Dvě AA baterie

Napájecí adaptér

Vymezovací vložka pro brýle

 

Více informací
Více informací
Značka Oculus
Barva Bílá
Hodnocení
Přidat své hodnocení