Přepnout menu
+420 541 422 511info@moravia-consulting.com

O firmě

MORAVIA Consulting se zabývá prodejem širokého spektra výrobků. Těžištěm sortimentu jsou kalkulátory všeho druhu. Najdete mezi nimi nejběžnější modely, zařízení vybavená speciálními funkcemi i kalkulátory finanční a vědecké. Všechny produkty pocházejí z dílen renomovaných výrobců: HP, Sharp, Rebell, FIAMO, Fourier a dalších.

Kalkulátory Sharp - Díky pokročilým funkcím, kvalitnímu provedení, převratným inovacím a vysoké spolehlivosti si kalkulátory značky SHARP našly cestu do kanceláří, škol i domácností po celém světě. Široké portfolio obsahuje desítky modelů od kapesních a stolních kalkulátorů po tiskové a vědecké modely. Základním mottem společnosti SHARP je: „Vyrábíme produkty, které chtějí ostatní napodobovat!“

Kalkulátory HP - Kalkulátory značky HP jsou klasikou již od roku 1968, kdy spatřil světlo světa první model HP 9100A&B. Od té doby se staly kalkulátory HP čelními představiteli v oblasti finančních, vědeckých i grafických kalkulátorů a přinesly celou řadu unikátních funkcí a inovací: úsporné zadávání dat RPN (reverzní polská notace), spolehlivé a netradičně tvarované klávesy „Rotate’n’Click“, kontextová menu a mnoho dalších.

Kalkulátory Rebell - Produkty značky Rebell jsou určené pro osobní a profesionální použití, ať už v kanceláři, obchodě, či domácnosti. Nabízí nejvyšší kvalitu v souladu s německými standardy, a to za nejlepší možnou cenu. Při výrobě produktů Rebell je praktikován ohleduplný přístup k životnímu prostředí a všechny produkty včetně balení jsou vyráběny z recyklovaných surovin.

Kalkulátory FIAMO - Značka FIAMO se soustřeďuje na vývoj modelů pro oblast vědy a vzdělávání, přičemž se inspiruje nejnovějšími trendy a přizpůsobuje aktuálnímu dění v této oblasti. Portfolio této značky zahrnuje vědecké kalkulátory, finanční kalkulátor a unikátní výukové kalkulátory pro procvičování různých oblastí matematiky. Veškeré produkty značky FIAMO jsou vyráběny z recyklovaných materiálů.