Přepnout menu
+420 541 422 511info@moravia-consulting.com

tunel a stanice pro Smart Train

Hodnocení:
Akční cena 287 Kč Běžná cena 359 Kč
včetně RP a DPH
Skladem
SKU INT-CTY-01
- +
„Prosím pozor! Do stanice právě přijíždí vlak.“ Přesně takové hlášení si můžete říkat, až si příště budete s chytrým vláčkem Intelino hrát. Obohaťte pomocí této sady trať o několik vlakových zastávek a dejte tak cestujícím jasný směr a cíl jízdy!

Aby hra byla ještě zábavnější a zase o kousek zajímavější, nechte vlak projet sérií tunelů. Kolik jich na trať umístíte, kde a jak dlouhé budou, záleží pouze na vás a vaší představivosti. Jen před vjezdem do nich nezapomeňte na výstražné zvukové znamení!

Sada obsahuje 2 staniční a 2 tunelové vložky, ze kterých tyto prvky velmi snadno vytvoříte. Skládací listy jsou barevně odlišené a navrženy pro kombinaci s podpěrnými věžemi (prodejné samostatně). Na jejich výrobu byl použit odolný a ekologický PP plastový materiál, takže si poradí i se silnějším provozem.
  • Podrobnosti
  • Více informací
  • Hodnocení
Podrobnosti

Rozšiřte své originální kolejiště o nové prvky

Co by to bylo za trať bez vlakových zastávek? Vyberte pro ně libovolné místo a vypravte cestující do práce nebo třeba na daleký výlet. Aby cesta vláčkem byla teprve tím pravým dobrodružstvím, nesmí na ní chybět ani průjezdy tunely. Rozmístěte je po dráze kdekoliv si jen přejete, Intelino jimi prosviští rychlostí sobě vlastní! Jejich pozici snadno změníte, až budete chtít kolejiště opět obměnit.


Pro velké i malé kreativní stavitele

Sestavení prvků je velmi jednoduché. Budete k tomu nicméně potřebovat samostatně prodejné opěrné věže, které jim poskytnout základnu. Díky modulárnímu designu mohou jednotlivé elementy na sebe navazovat. Spojením dvou a více vložek tak vytvoříte pořádně dlouhý tunel nebo proměníte malou zastávku v parádní stanici, kterou vídáme ve větších městech. Atraktivitu zvyšuje také jejich barevné žlutomodré provedení, které dětem pomůže se na trati lépe zorientovat.

Více informací
Více informací
Značka Intelino
Barva Žluto-modrá
EAN kód 860000690492
Hodnocení
Přidat své hodnocení