Přepnout menu
+420 541 422 511info@moravia-consulting.com

sada výškově nastavitelných podpěr pro Smart Train

Hodnocení:
Akční cena 479 Kč Běžná cena 599 Kč
včetně RP a DPH
Skladem
SKU INT-TWRS-01
- +
Proměňte jednoduché kolejiště u sebe doma v pořádný dopravní uzel! Proplétat dráhy pomocí vychytaného příslušenství Intelino nikdy nebylo snazší. Teď můžete díky sadě podpěrných věží vytvářet struktury o několika úrovních a postavit tratě pěkně nad sebou. A nejen to!

Poslouží vám také k rozšíření mostů, vytváření stanic a tunelů, využijete-li dalších doplňků, které Intelino připravilo. Možnosti kreativní hry navíc výrazně rozšiřuje kompatibilita prvků se stavebními bloky Duplo®.

V balení naleznete celkem 8 věží. Záleží jen na vás, jak vysoké je postavíte, a kolik z nich do svého originálního kolejiště zařadíte. Jejich konstrukce je intuitivní a zvládnou ji i ti nejmenší stavitelé.
  • Podrobnosti
  • Více informací
  • Hodnocení
Podrobnosti


Dodejte hře úplně jiný rozměr

Přidejte svému kolejišti další dimenzi! Rozšířit ho nyní můžete i do výšky a nechat tak vláček projet po několikaúrovňové trati. Set podpěrných věží mu dovolí prosvištět také nainstalovanými tunely a stanicemi nebo třeba přes mosty. Jak vysoko se s ním pustíte a kolikrát to bude, je jen na vás a vaši fantazii.

 

Variabilní design pro kreativní nápady

Věže mají univerzální stohovatelný design. Balení obsahuje celkem 8 modulů, které na sebe můžete, ale také nemusíte, vrstvit. Poslední nejvyšší blok pak úhledně uzavřete perfektně padnoucí krytem. Celá struktura je lehoučká, přesto velmi stabilní. Nemusíte se bát, že by ji jízda vláčku v plné rychlosti nějak rozechvěla. Díky odolným materiálům bez šrámu ustojí i případné nehody, které v tomto světě kolejí a mašinek mají vždy šťastný konec.

Objevujte nekonečné možnosti kombinací

Soupravu věží lze kombinovat s dalším rozšiřujícím příslušenstvím Intelino nebo stavebními bloky Duplo®. To vám dovolí vytvářet struktury ještě propracovanější a zábavnější. Zároveň je můžete rychle obměňovat a užívat si tak třeba každý den jiné uspořádání trati. Nuda si nepřijde ani na dospělé, ani na děti, které potřebují častější nové stimuly.

Více informací
Více informací
Značka Intelino
Barva Šedá
EAN kód 860000690478
Hodnocení
Přidat své hodnocení