Přepnout menu
+420 541 422 511info@moravia-consulting.com

most s pilíři pro Smart Train

Hodnocení:
Akční cena 479 Kč Běžná cena 599 Kč
včetně RP a DPH
Dostupnost: 40 dnů
SKU INT-BRG-01
- +
Hledáte způsob, jak ještě vylepšit svou dráhu pro Intelino? Právě nájezdová rampa s mostem může být tím elementem, díky kterému bude hra zas o kousek zajímavější! Teď konečně můžete začít stavět složitější mostní konstrukce s vyvýšenými kolejemi a užít si tak ještě více zábavy!

Souprava je plně kompatibilní s Intelino základní sadou i dalším rozšiřujícím příslušenstvím. Dodává se s dvojicí ramp navržených tak, aby po nich vláček mohl snadno jezdit nahoru a dolů, stohovatelnými podpěrnými věžemi a realisticky vyhlížejícím červeným mostem.

V Intelino si i tentokrát dali záležet na tom, aby sestavení jednotlivých prvků bylo co nejjednodušší a bez obtíží ho zvládli i ti nejmenší. Jsme si ale jistí, že ani dospělí neodolají a do skládání propracovanější trati se pustí spolu s nimi!
  • Podrobnosti
  • Více informací
  • Hodnocení
Podrobnosti

Kolejiště jako žádné jiné

Jakoby vašemu městečku plného kolejí, přejezdů a odboček něco chybělo? Co by to jen mohlo být? Napovíme vám! Žádná trať se přece neobejde bez pořádného železničního mostu! Jeden takový si můžete postavit s pomocí této sady. Záleží jen na vás, jestli jím jen narušíte monotónní jízdu po rovince nebo se pustíte do skládání víceúrovňové dráhy. Mostem totiž můžete koleje jednoduše překlenout a jednou tak nechat vláček s rychlostí sobě vlastní prosvištět po můstku, podruhé zas pod ním mezi podpěrnými věžemi.


Zábava i pro malé stavitele

Sestavení celého prvku je velmi jednoduché. Základ tvoří dvě rampy s mírným náklonem. Stabilitu jim dodá dvojice podpěrných věží modulárního designu. Ty slouží také k podpoře mostní vložky. Díky červené konstrukci mostu pak vše vypadá tak opravdově a nejen pro děti velmi atraktivně.
Více informací
Více informací
Značka Intelino
EAN kód 860000690485
Hodnocení
Přidat své hodnocení