Přepnout menu
+420 541 422 511info@moravia-consulting.com

Piximakey animační plastelína 150g černá v plechovce

Hodnocení:
Akční cena 129 Kč Běžná cena 149 Kč
včetně RP a DPH
Skladem
SKU PX-TIN101
- +

Piximakey profesionální animační plastelína

 • Měkká na dotek a bezpečná pro děti od 3 let
 • Rozvoj představivosti a jemných motorických dovedností
 • Zůstane na svém místě, takže ji můžete oživit
 • Nevysychající složení na olejové bází
 • Znovu použitelné a recyklovatelné balení
 • Podrobnosti
 • Více informací
 • Hodnocení
Podrobnosti

Profesionální plastelína na tvorbu loutek a rekvizit

Plastelína je materiál, který používají profesionální stop motion animátoři, a jakmile se vám dostane do rukou, není cesty zpět.

 

Měkká na dotek a bezpečná pro děti od 3 let+

Tato plastelína je měkká na dotek, snadno se tvaruje a zároveň je dostatečně tuhá, aby udržela svou vlastní váhu, takže je ideální pro animování.

 

Rozvíjí představivost, pozornost a jemnou motoriku

Zažijte radost z modelování čehokoli, po čem vaše srdce touží, míchejte zářivé barvy a proměňte hroudu hlíny v jedinečné postavičky a tvary.

 

Zůstane na místě, takže ji můžete snadno oživit

Pořiďte dokonalý záběr své postavičky bez obav, že se zhroutí. Loutky vyrobené z klasické plastelíny jsou obvykle příliš měkké na to, aby se udržely ve vzpřímené poloze, zatímco plastelína Piximakey Animation Clay zůstává na místě i bez armatur, drátěných koster nebo jiných podpěr.

 

Nevysychající složení na olejové bázi umožňuje tvarovat, animovat a přetvářet

Zapomeňte na drobivé a tvrdé kousky zaschlé plastelíny. Piximakey animační plastelína je vyrobena na olejové bázi, takže nevysychá. Loutky lze animovat i několik měsíců po jejich vytvoření a zbytky plastelíny lze použít pro nové výtvory.

 

Opakovaně použitelné, znovu naplnitelné a recyklovatelné plechovky

Jedna plechovka Piximakey animační plastelíny stačí na jednobarevnou loutku, ale barvy je možné mezi sebou také krásně mísit. Po vypotřebování plastelíny z plechovky ji můžete znovu naplnit kouskem z našich 1 kg válečků plastelíny. Pokud se plechovka rozbije, lze ji recyklovat jako kov a získat tak pro ni nový život.

Jak to funguje v jedné minutě


Zábava pro celou rodinu

S animačním studiem Piximakey vás čeká mnoho hodin fantastické legrace. Popusťte uzdu fantazii a podívejte se, jak dětské představy ožívají v podobě krátkých filmů. S Piximakey Animation Studio a bezplatnou aplikací Piximakey se čas strávený u obrazovky tabletu či telefonu promění kreativní rodinnou zábavu.

Soubor fyzicko-digitálních vzdělávacích nástrojů

Piximakey je kombinací fyzických a digitálních nástrojů, které potřebujete, abyste se mohli ihned pustit do tvůrčí práce.
Kompaktní dřevěný kufřík je fyzická sada nástrojů, která obsahuje stojany na zařízení, kulisy a speciální plastelínu pro stop motion animaci. Bezplatná aplikace Piximakey je digitální nástroj, který kombinuje obrázky, pohyb a zvuk. Vše bylo navrženo ve spolupráci s pedagogy, učiteli a dětmi od tří let a jediným kliknutím je váš film připraven ke sdílení – nebo k další úpravě v iMovie, pokud chcete, aby byl na pokročilejší úrovni.

Smysluplné trávení času u obrazovky – digitální kreativita

Stop motion animace je neuvěřitelně efektivní způsob, jak smysluplně využít technologie ve výuce. Pro začátek není třeba investovat do další elektroniky, protože můžete využít iPady nebo mobilní zařízení, která již máte. A z tvorby stop motion animací mají velký užitek jak předškoláci, tak teenageři.
Nezáleží na tom, v jakém kroužku nebo předmětu budete s Piximakey pracovat, animace je ideální pro rozvoj komunikačních dovedností, schopnosti spolupráce a kreativity. Můžete pracovat s obrázky, pohybem a zvukem, a to bez složitých a časově náročných příprav.

Rozvoj dovedností potřebných ve 21. století
Čtení a psaní

Gramotnostní dovednosti zahrnují schopnost dětí zacházet s technologiemi, informacemi a médii, chápat jejich fungování a umět je používat. Když používají tablety a mobilní telefony pro stopáž, vidí žáci vztah mezi technickými záležitostmi, např. jak kvalitní snímek pořídí fotoaparát telefonu, a těmi uměleckými, kdy se na digitální platformě prolíná sdělení, obraz a zvuk.


Vzdělávací dovednosti

Tyto dovednosti zahrnují čtyři oblasti: kritické myšlení, spolupráci, kreativitu a komunikaci. Když děti společně vytvářejí filmy, procházejí tvůrčím procesem díky spolupráci, což je pro ně výzvou na mnoha úrovních. Nápady je třeba převést do reality, což vyžaduje kompromisy, vyřešení případných neshod a spolupráci. Práce se stop motion navíc rozvíjí schopnost dětí kriticky zhodnotit video, protože si vyzkouší, jak snadno lze diváka oklamat pomocí animace, hudebního doprovodu a střihu.


Životní dovednosti

Rozvíjejte u dětí univerzální schopnosti, které si s sebou ponesou celým životem. Osobní dovednosti, jako je iniciativa, produktivita, vedení a sociální dovednosti, jsou nezbytné, aby se jim v dospělosti dařilo v práci i mimo ni. Když skupina dětí společně vytváří film, jedná se v podstatě o tvůrčí produkci, kterou samy řídí. Obvykle existuje celkový rámec, jako je téma nebo časový limit, ale kromě toho si děti musí samy definovat úkoly, přejít od plánování k akci, stanovit priority a dokončit projekt. Stop motion poskytuje mnohem větší možnosti provádět změny v průběhu práce než živé nahrávky, takže výše uvedené kompetence se trénují od začátku do konce.


Aplikace Piximakey

Aplikace Piximakey má uživatelsky přívětivý intuitivní design, takže i 3leté dítě zvládne animovat samo. Vidíte funkce, které potřebujete, když je potřebujete, a aplikace vás provede od prvního obrázku až po záznam zvuku a sdílení hotového filmu.

Aplikace obsahuje:

 • Stop motion animaci
 • Nástroje pro úpravu filmů
 • Nahrávání zvuku
 • Snadné sdílení filmů
 • Výuková videa

Během vytváření animace aplikace navíc zobrazuje stín poslední pořízené fotografie, takže vidíte, jak daleko jste postavičku posunuli.

Aplikace je ke stažení zdarma a je k dispozici pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android a iOS.


Více informací
Více informací
Značka Piximakey
Barva Černá
EAN kód 574000244058
Hodnocení
Přidat své hodnocení